заняття з природи середня група дикі тварини
Конспект заняття для середнього дошкільного віку з розвитку мовлення "Дикі тварини", з використанням мнемотехніки. Мета розробки: Впровадження інноваційної технології "Мнемотехніка" сприяє розвитку зв'язного мовлення дошкільників , збагаченню словникового запасу. За допомогою сучасного, яскравого дидактичного матеріалу діти біль активні та із задоволенням виконують завдання.. Конспект на урок Дошкілля скачати.
Конспект заняття в середній групі. У ньому йдеться про те, як формувати уявлення про диких тварин; розширити знання про деяких мешканців лісу, розвивати допитливість, бажання спостерігати за тваринами, виховувати дбайливе, турботливе ставлення до тварин.. Конспект на урок Дошкілля скачати. Конспект заняття в середній групі. У ньому йдеться про те, як формувати уявлення про диких тварин; розширити знання про деяких мешканців лісу, розвивати допитливість, бажання спостерігати за тваринами, виховувати дбайливе, турботливе ставлення до тварин. Перегляд матеріалу. Отримати код. Заняття для середньої групи. Тема: Ліс. Дикі тварини.
Конспект заняття. Тема: «Пробудження природи». Конспект з пізнавального розвитку дітей в середній групі «Як дикі тварини до зими готуються». Програмне зміст: Як дикі тварини пристосовуються до життя в зимових умовах. Формувати вміння виділити і охарактеризувати особливості виду тварин. Розвивати пам'ять, увагу і мова дітей. Виховувати сопричастный і співпереживання до всього живого і прекрасного, що нас оточує.
"У світі тварин". (середній дошкільний вік). Вихователь: Козловська А.А. Тема: «Ці кумедні тварини». Програмовий зміст: поширити уявлення дітей про особливості поведінки свійських тварин, детальніше ознайомити дітей з такими тваринами: кішкою, собакою, конем, коровою, свинею. Ознайомити з цікавими фактами життєдіяльності свійських тварин. Обговорити яку користь дають людям свійські тварини. Припускають, що домашня кішка походить від невеликої дикої кішки яка водиться в Африці. До 2000 року до н.е. Вона була приручена давніми єгиптянами, яким допомагала охороняти комори із зерном від мишей та пацюків. Нині на світі існує безліч порід кішок від довгошерстих до безхвостих та короткошерстих.
Мета: уточнити уявлення дітей про пору року - зима; розширювати уявлення дітей про зовнішній вигляд і спосіб життя диких тварин взимку (їжак, ведмідь, лисиця, заєць, вовк, дикий кабан) чим харчуються, як рятуються від холоду та своїх ворогів); дати знання про те, яку допомогу надають люди диким тваринам; закріпити знання дітей, що кожна тварина мають свої […]
Тема: «Дикі тварини в весняному лісі». Завдання-виховувати у дітей любов і дбайливе ставлення до природи: лісі і його мешканцям (диким тваринам); розширювати і уточнювати знання дітей про весну, про життя диких тварин навесні, їх зовнішній вигляд і спосіб життя; закріплювати у мові узагальнюючі поняття: «весна», «дикі тварини»; формувати навички зв'язного мовлення у дітей, вміння складати розповіді по опорним картинкам, удосконалювати граматичний лад мови, вправляти в. утворенні іменників з суфіксом - ат, - ят (дитинчат тварин); формувати інтерес до поетичного слова; формувати навички роз.
Мета: Розширювати знання дітей про диких тварин(зайчик, білочка, ведмідь) та птахів (ворона, горобці); продовжувати формувати в дітей уявлення про особливості поведінки їх узимку. Закріплювати знання дітей вміти впізнавати тварин та птахів за характерними зовнішніми ознаками; закріплювати вміння діт. Конспект відкритого комплексного заняття за програмою. « Дитина в дошкільні роки». Розділи «Розвиток пізнавальної сфери» та « Фізичний розвиток». Підготувала: вихователь молодшої. групи : Лежепьокова С.Н. Дата проведення 18 лютого 2018р. Мета: Розширювати знання дітей про диких тварин(зайчик, білочка, ведмідь) та птахів (ворона, горобці); продовжувати формувати в дітей уявлення про особливості поведінки їх узимку.
Корекційне заняття в старшій логопедичній групі по лексичній темі “Дикі тварини”. Автор: Плугар Наталія Володимирівна. Заклад: Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №37 “Ластівка” комбінованого типу міста Кропивницького. Зима», «Рослини, Дерева, луги», «Дикі тварини та їх дитинчата», спонукати дітей до активного мовлення, вчити утворювати прикметники від іменників, узгоджувати іменники з числівниками, підбір слів протилежних за значенням. Корекційно-виховна: виховувати любов та повагу до навколишнього середовища, диких тварин. Тож давайте покажемо мімікою свого обличчя покажемо зимові явища природи: Виглянуло сонечко – діти усміхаються. Набігла хмаринка – надули щоки.
Схожі публікації. Урок з природознавства "Дикі і свійські тварини". Корекційно-розвивальне заняття з розвитку мовлення та природного довкілля для дітей старшого дошкільного віку із затримкою психічного розвитку на тему: «У гості до білочки». Корекційно-розвивальне заняття з розвитку мовлення та природного довкілля для дітей старшого дошкільного віку із затримкою психічного розвитку У гості до білочки. Конспект уроку з навколишнього світу за педагогічною технологією "Росток". Дикі тварини. Сценарій "Ми мудрі господарі природи". Ансамбль як художня цілісність компонентів хорової звучності. Тема потреба в здоровому способі життя, як ознака компетентності особистості.
- вчити дітей класифікувати тварин на диких і домашніх, - виділяти характерні ознаки даного тваринного і його місце проживання; - формувати вміння правильно називати дитинчат тварин; - розширювати словниковий запас дітей; Розвиваючі . - продовжувати формувати інтерес до живої природи. Матеріал до заняття: іграшки-тварини дикі і домашні за кількістю дітей; клубок ниток; зона лісу і сільського будинку; крупи овес, пшениця, ячмінь; тарілочки. Попередня робота: Ігри-перевтілення в тварин. Дидактичні ігри: "Хто де живе?"
Підсумкове заняття з рідної природи (за мотивами анімаційної казки-мультфільму “Маша і Ведмідь”) Провела вихователь середньої групи ДНЗ № 43 Бондаренко Олена Володимирівна. Мета: Систематизувати уявлення дітей про взаємозв’язки і залежності в природі, Навчати робити умовисновки під час експериментально-дослідницької діяльності. Вихователь загадує загадки про тварин, а діти відгадують та показують сліди. Скажіть мені, а чому ми не можемо в зимовому лісі зустріти сліди їжачка, ведмедя… (відповіді дітей) . Ось ми з вами допомогли Маші розібратися, де чиї сліди , а тепер скажіть мені, яка для кожного з вас зима (сніжна, морозна, люта, крижана, тріскуча, весела, казкова, срібна, холодна, святкова, біла).
Комахи - найчисленніша група тварин. До неї належать метелики, жуки, мурашки, бабки, коники, джмелі та багато інших комах. Вони стрибають, бігають, повзають, літають, плавають. За якою істотною ознакою їх об'єднали в одну групу? (Шість ніг - це істотна ознака комах). Риби. Значення тварин у природі і житті людей. - Розкажіть , яке значення тварини відіграють у природі. - У житті людей. Значення тварин. як і рослин, у природі величезне. Зменшилося значення диких звірів як джерела їжі, бо свійські тварини стали давати м’ясо, шерсть і молоко. Проте в людини з’явилися нові вороги з тваринного світу – різні комахи, які шкодили культурним рослинам.
Мета: -Узагальнити знання дітей щодо осінніх змін в природі, житті тварин, людей. - Повторити назви пір року, осінніх місяців, їх послідовність. -Вправляти дітей у розрізнянні свійських та диких тварин, овочів та фруктів. -Тренувати у словотворенні (спільнокореневі слова, тварини та їх дитинчата, утворення прикметників з іменників). -Вчити виділяти перший звук у слові, поділяти слова на склади, визначати кількість складів у слові. -Розвивати зв'язне мовлення, спонукати дітей до відповідей повними реченнями, обґрунтовування особистої думки. -Тренувати дрібну моторику рук під час виконання .
Посібник «Буду Я Природі Другом» Гілічук Оксани Анатоліївни (ДНЗ №3 "Сонечко" м. Жашків) має стати в нагоді працівникам дошкільних навчальних закладів у проведені роботи по ознайомленню дітей з природою рідного краю. Матеріал відповідає вимогам програми «Я у Світі», сфера «Природа». Даний посібник розрахований на вихователів, вихователів – методистів.
Конспект заняття з сфери "Природа". Тема заняття: "Де звіряткам зігрітися взимку". Фізичний розвиток: учити малят свідомо ставитися до свого здоров'я узимку, стимулювати рухову активність. Соціально-моральний розвиток: виховувати свідоме ставлення до природного довкілля, зокрема мешканців лісу, звірів. Мовленнєвий розвиток:учити дітей розповідати про життя диких тварин узимку, передавати словом своє ставлення до них, вправляти у формулюванні відповідей на запитання. Художньо-естетичний розвиток:учити малят помічати в зовнішності звірят красиве, привабливе, підтримувати інтерес до виконання тематичних образотворчих завдань. Креативний розвиток: розвивати творчість під час малювання.
Що значить жива природа? (Тварини, рослини. Все, що дихає, росте, живиться.) Що значить нежива природа? (сонце, вода, пісок, земля, каміння). Хід заняття: Загадування загадок про моркву та огірок. Красна дівиця, сидить у в’язниці, а коса на вулиці? (морква). (Дикі). Дидактична гра «Тварини та їх дитинчата» Розподілити тварин на дві групи матусь та їхніх дитинчат. Дидактична гра «Хто яку користь приносить людині». За картинками із зображенням продуктів харчування назвати тварин, яким треба подякувати за ці продукти.
Середня група. Сфера життєдіяльності "Люди". Народні символи України (інтегроване заняття з пріоритетом мовленнєвих завдань за методикою Н.Гавриш) Деркач Леся Василівна, вихователь санаторного ДНЗ (ясел-садка) №23 "Дзвіночок" м. Білої Церкви <<ЗАВАНТАЖИТИ>>. Цикл занять з математики для дітей з 4-6-го року життя "В країні геометрії" з використанням Монтессорі-матеріалу Беспалько Наталія Іванівна, вихователь ДНЗ №31 "Незабудка" Білоцерківської міської ради <<ЗАВАНТАЖИТИ>>. Сфера життєдіяльності "Природа". В гості до зими Шабатин Валентина Василівна, вихователь дошкільного навчального закладу (ясел-садка) комбінованого типу №14 "Оксанка" Білоцерківської міської ради <<ЗАВАНТАЖИТИ>>.
Коментарі
Дописати коментар